Отзывы об отдыхе • Юлія
  Всім доброго дня! Кілька днів тому ми з сином повернулися з відпочинку. Відпочивали тут з 12 по 18 серпня 2019 року. Ми були на морі вперше за 7 років. Чесно скажу, що поїхали відпочивати сюди абсолютно випадково. Я шукала місце для відпочинку в Кирилівці. Мені соромно, але мушу зізнатися, що домовляючись про відпочинок тут, я думала, що Степанівка Перша - це якась зупинка на косі. І ось, коли ми вже домовились за проживання, і я почала замовляти автобус, я дізнаюсь, що Степанівка Перша - це ніяка не Кирилівка. Спочатку був шок. А перше запитання, яке спало на думку, і яке я з жахом запитала: "А море там є ???!!!" Що хочеться сказати... І море там є, і я жодної хвилини не пошкодувала, що ми потрапили саме сюди. Гостьовий будинок "Лагуна" для нас дійсно став тим будинком, куди ми потрапили не просто, як в помешкання біля моря, а ми сюди приїхали ніби в гості. Нас і зустріли тут гостинно, і кожного дня вітали з ласкавою усмішкою, і додому проводжали з теплом та добрими побажаннями. Отож і мені хочеться віддячити всім, хто цілий тиждень так чудово дбав про наш відпочинок. А дякувати є за що!Дякуємо Наді, яка так чуйно і професійно поставилася до проблеми, яка у нас виникла через некомпетентність автоперевізника. Дякуємо Ельвірі, яка щоранку наводила порядок та красу на території та в будинку. Дякуємо Каті, яка годувала нас неймовірно смачними стравами. Син сказав, що сирники навіть смачніші, ніж у бабусі. А ви ж розумієте, що означають ці слова?!!! :) Нас тут радувало все: і те, що до моря йти всього хвилинку, і те, що пляж прибирався щоранку, і те, що на пляжі відведено місце і для тих, хто любить позасмагати під сонячним промінням, і для тих, хто любить позасмагати в затінку, і за можливість обирати страви на сніданок, обід та вечерю ( доречі, тут можна готувати і самим). Дякуємо за все!!! Ми з сином від всього серця бажаємо гостьовому будинку "Лагуна" процвітання та вдячних і усміхнених відпочивальників.
  22.08.19 г.
 • Оксана
  Огромная благодарность всему персоналу,и особенно Надежде за гостепреимство,чистоту в доме и на территории,вкусные блюда,а особенно за ваше внимание,чуткость,улыбки...В Лагуну хочеться вернуться еще и еще за красотой,тишиной и спокойствием....Вы самые клевые-так держать!
  15.08.19 г.
 • Наталья
  Очень понравилось. Новый, чистый и уютный гостевой домик. Есть выбор номеров от эконом вариантов до люкс. Цены лояльные. Готовят вкусно, можно выбрать любой вариант питания, можно готовить самим, есть все условия. Огромное спасибо персоналу : Юля, Эльвира и Надя - приятные, обаятельные, отзывчивые девочки. Спасибо огромное, обязательно приедем еще.
  29.07.19 г.
 • Оксана
  Едем домой со слезами на глазах, настолько душевно домашняя атмосфера что не хотелось уезжать. Закрытая территория, детская площадка,к морю минута ходьбы, своя кухня, мини магазин ( мороженое, водички...) мангал, все рядом)))) Особенно хочу ПОБЛАГОДАРИТЬ администратора Надежду, очень светлый с открытым сердцем человек, ты умничка!!! Эльвира спасибо тебе дорогая за чистоту и домашнюю атмосферу, буду скучать за вами!!! Рекомендую, чистые просторные номера, ухоженный двор,тишина,приветливое общение, Вам обеспеченно ))))) Были первый раз, очень понравилось!!! 19.07.2019
  19.07.19 г.